מיקום

מחסן ותצוגה

בתיאום מראש בלבד

שעות פעילות

שעות פעילות

א-ה בין השעות 9:00 - 17:00


מערכות אבטחה

מבצעים חמיםהנמכרים ביותר

מספר המוצרים בסל : 0אודות VSALE 

ייבוא ושיווק

חברת ויסייל הוקמה בשנת 2010 חברתנו מתמחה בייצוג בלעדי של ספקים בינלאומיים מובילים בישראל. חברתנו מתמחה ביבוא שיווק והפצה, שירות ותמיכה במוצרים, מגוון מוצרים חדשניים ואיכותיים מתחומי המחשוב והאבטחה, מוצרי תקשורת, תשתיות וציוד שידור, מסכי טלויזיה ,אודיו וידאו, מערכות אינטרקום, חברתנו נבחרה בקפידה כדי לייצג את מיטב היצרנים הבינלאומיים.33

שנות ניסיון

 VSALE נמצאת בחזית הבאת מוצרים חדשניים ואיכותיים לשוק הישראלי, תוך ייצוג ספקים בינלאומיים מובילים עם מסירות ללא תחרות. מתמחה במגוון רחב של תחומים, החל ממחשוב ואבטחה ועד מוצרי תקשורת וציוד אודיו.

33 שנות הניסיון של VSALE משקפות מחויבות עמוקה לאיכות, חדשנות ושביעות רצון לקוחות.

104

לקוחות ממליצים

 שביעות רצון הלקוחות עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו. המחויבות שלנו לאיכות ולמצוינות משתקפת בקולות הלקוחות הממליצים שלנו, אשר לא רק מעריכים את המגוון הרחב שלנו של מוצרים חדשניים ואיכותיים, אלא גם מעריכים את השירות והתמיכה שאנו מספקים למטרתשיפור חוויות הלקוח באמצעות מוצרים ושירותים מעולים.

26

חברי צוות

אנו מתגאים בצוות מגוון ומוכשר של 26 אנשי מקצוע, כל אחד מהם מביא סט ייחודי של מיומנויות ומומחיות לשולחן. צוות דינמי זה הוא עמוד השדרה של VSALE, והוא עובד ללא לאות מאחורי הקלעים כדי להבטיח שהחברה תישאר בחזית היבוא, השיווק וההפצה של מגוון רחב של מוצרים חדשניים ואיכותיים מספקים מובילים.


מאמריםהחידושים האחרונים בתחום הבידור הביתי והאבטחה מעולם לא הייתה קלה יותר 

בין אם אתם מחפשים מסך הקרנה איכותי שמשפר את חוויית הצפייה שלכם 

או שאתם מחפשים את הרמקולים המושלמים שיתאימו לחלל שלכם ויספקו צליל יוצא דופן, VSALE תספק לכם את מבוקשכם.

 

ישנם מגוון רחב של מסכי הקרנה איכותיים. מסכים מוויניל מבטיחים לנו תמונה שנראית חלקה. שכבת ציפוי מיוחדת על הויניל משנה את האופן שבו האור מהמקרן משתקף בחזרה אל הצופים. שכבות ציפוי מעין אלה משפיעות על איכויות התמונה כגון בהירות, ניגודיות וזווית הצפייה. הבנה טובה יותר באיכויות אלו עוזרת לנו להתאים מסך למקרן ולחדר.

יש מגוון פרמטרים שחשוב לשים לב אליהם לפני שמקבלים החלטה. איך לבחור רמקול או זוג רמקולים לבית,
גודל הרמקול צריך להתאים לגודל החלל בכדי לקבל סאונד טוב. בחללים בעלי תקרה גבוהה, נבחר ברמקולים רצפתיים, למשרדים או מדפים, מומלץ לבחור ברמקול מדפי וכן האלה.


רמקולים אקטיביים משמעו מערכות הגברה אקוסטיות בכל גודל עם מגבר מובנה, כלומר לא דורש חיבור למגבר נפרד להפעלה.עם זאת, בחלק זה של האתר תמצאו רק סוג אחד של רמקולים מוגברים, הדומה לסוג הבידורית ושונה ממנו רק בהיעדר סוללה מובנית. ניתן להשתמש ברמקולים מסוג זה הן ביחידות והן בכמה בו זמנית, ולחבר אותם יחד עם כבל שמע מיוחד.


המלצות


ציטוט לקוח חן

חן

מחירים מעולים עם שירות יוצא דופן, רכשתי מצלמות אבטחה לבית ועזרו לי בבחירת המוצר המתאים ביותר לביתי.

ציטוט לקוחה מאיה

מאיה

רכשתי רמקולים לגינה ומצלמות אבטחה נסתרות, קיבלתי מוצרים באיכות מאוד טובה.

כל הצוות נתן לי תמיכה עד שבחרתי במוצר הנכון עבורי.

ציטוט לקוח דניאל

דניאל

הגעתי לחנות המצלמות בראש העין, שירות מעולה מכל אחד מאנשי הצוות שהיו במקום.


logo בניית אתרים