מיקום

מחסן ותצוגה

יהושע בן נון 47, ראש העין

שעות פעילות

שעות פעילות

א-ה בין השעות 9:00 - 17:00


איך לבחור מסך הקרנה?

ישנם מגוון רחב של מסכי הקרנה איכותיים. מסכים מוויניל מבטיחים לנו תמונה שנראית חלקה. שכבת ציפוי מיוחדת על הויניל משנה את האופן שבו האור מהמקרן משתקף בחזרה אל הצופים. שכבות ציפוי מעין אלה משפיעות על איכויות התמונה כגון בהירות, ניגודיות וזווית הצפייה. הבנה טובה יותר באיכויות אלו עוזרת לנו להתאים מסך למקרן ולחדר.

מה גודל המסך האידאלי עבורכם

יש להציב את מסך ההקרנה בין חצי מטר למטר מעל הרצפה כדי לאפשר זווית צפייה טבעית החופשיה ממכשולים ורהיטים. באופן אידיאלי יש להשאיר מרווח של לפחות 30 ס"מ בין שולי המסך העליונים לבין התקרה כדי לא לאמץ את הצוואר של הצופה.בחדר שבו התקרה בגובה כ-2.5 מטרים, מסך של 98 אינץ' ישאיר מרווח של כ-30 ס"מ מהתקרה וכ-90 ס"מ מהרצפה.יש לבחור את המסך הנכון עבור המקרן שלנו ועבור החדר בו אנו מציגים. אם אתם מתחילים מאפס ורוצים לבחור מקרן תוכלו להתייעץ עם המומחים בויסייל לבחירת מסך הקרנה עבורכם.

מסכי הקרנה חשמליים

אם אתם רוצים מסך שנמצא שם לערב סרט, אבל שאר הזמן אינו נראה – הפתרון האלגנטי ביותר הוא מסך הקרנה חשמלי. המסך הזה נגלל לתוך מארז גדול ממתכת אותו תולים על הקיר או התקרה. בתוך מארז זה מובנה מנוע חשמלי חזק אך שקט, שיכול להוריד ולהרים את המסך בלחיצת כפתור.

מסכי הקרנה ידניים

האופציה הזולה והקלה ביותר להתקנת מסך נגלל היא מסך הקרנה ידני. מנגנון של קפיץ וגלגלת בתוך המארז מוריד ומרים את מסך ברגע שמושכים אותו, ממש כמו תריסים.איכות החומר והציפוי של המסך לא תואמת לאיכות החומרים של המסכים החשמליים, אבל התמונה שלכם תיראה חלקה בהרבה מאשר הקרנה על קיר חשוף.

איך לבחור מסך הקרנה?
logo בניית אתרים